Regulamin

Regulamin

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość pozostawienia bagażu po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w terminie 14 dni od daty rezerwacji. Nie dokonanie wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi i wynosi 30% wartości pobytu. 

 3. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.

 4. Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówką) podczas zameldowania.

 5. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

 6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00. W przypadku nienależytego zachowania lub naruszenia ciszy nocnej, wynajmujący poniosą odpowiednie konsekwencje.

 7. Wszelkie zauważone w pokoju usterki należy zgłaszać w dniu przyjazdu po zakwaterowaniu, ponieważ  goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia.

 8. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz i nie pozostawianie cennych rzeczy – nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie całego obiektu. Opłata za zagubienie klucza i breloczka do drzwi wejściowych wynosi 100 zł.

 9. Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Gość obiektu nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu.

 10. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

 11. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania otwartego ognia.

 12. Za bezpieczeństwo i  zachowanie dzieci na terenie obiektu i wokół niego  odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

 13. Dziecko do lat 3 pobyt GRATIS przy dwóch osobach pełnopłatnych. Dwójka dzieci do lat 3  opłata jak za 1 osobę pełnopłatną.

 14. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do domu.

 15. Poruszanie się po obiekcie w butach narciarskich jest niedozwolone.

 16. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatny internet Wifi. Nieprawidłowe działanie z przyczyn niezależnych od właściciela nie skutkuje obniżeniem opłaty za nocleg.  

Życzymy miłego pobytu

Zarezerwuj swój pobyt już teraz!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji lub kontakt telefoniczny pod numer 783 097 942.

„MTYLKA” Marcin Tylka
Stasikówka 113
34-520 Poronin