Regulamin

REGULAMIN
 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:30 a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość pozostawienia bagażu po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w terminie 14 dni od daty rezerwacji. Nie dokonanie wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi i wynosi 30% wartości pobytu. 

 3. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.
 4. Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówką) podczas zameldowania.
 5. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00. W przypadku nienależytego zachowania lub naruszenia ciszy nocnej, wynajmujący poniosą odpowiednie konsekwencje.

 7. Wszelkie zauważone w pokoju usterki należy zgłaszać w dniu przyjazdu po zakwaterowaniu, ponieważ  goście odpowiadają materialnie za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia.
 8. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz i nie pozostawianie cennych rzeczy - nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie całego obiektu. Opłata za zagubienie klucza i breloczka do drzwi wejściowych wynosi 100 zł.
 9. Osoby niezameldowane NIE mogą przebywać w pokoju oraz na terenie obiektu. Gość obiektu nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu.

 10. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 11. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania otwartego ognia.
 12. Za bezpieczeństwo i  zachowanie dzieci na terenie obiektu i wokół niego  odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

 13. Dziecko do lat 3 pobyt GRATIS przy dwóch osobach pełnopłatnych. Dwójka dzieci do lat 3  opłata jak za 1 osobę pełnopłatną.
 14. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do domu.
 15. Poruszanie się po obiekcie w butach narciarskich jest niedozwolone.
 16. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatny internet Wifi. Nieprawidłowe działanie z przyczyn niezależnych od właściciela nie skutkuje obniżeniem opłaty za nocleg.  
 17. Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju przez opuszczającego Obiekt Gościa, na wniosek Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres.
 18. W przypadku nie otrzymania od Gościa dyspozycji odesłania pozostawionych rzeczy, Obiekt przechowa pozostawione przedmioty przez okres jednego miesiąca. Po upływie tego okresu przedmioty zostaną zutylizowane.

Życzymy miłego pobytu

Zarezerwuj swój pobyt już teraz!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji lub kontakt telefoniczny pod numer 783 097 942.

„MTYLKA” Marcin Tylka
Stasikówka 113
34-520 Poronin