REZERWUJ

P

OZNAJ NAS

  STRONA GŁÓWNA  →

Willa Sulejówka to obiekt, który  bezwzględnie wyróżnia się miejscem, w jakim powstał. Stąd możesz podziwiać całą panoramę Tatr! Już sam przyjazd do nas sprawi, że najwyższe szczyty będą dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Poza bezkonkurencyjną lokalizacją, możemy pochwalić się komfortowo i przytulnie urządzonymi pokojami, które zagwarantują przyjemny i wygodny wypoczynek. Nasza obsługa dołoży starań, aby niczego Ci nie zabrakło. Kompleksowo zadbamy o Twoje potrzeby w trakcie urlopu: wynajmiemy Ci sprzęt narciarski, zadbamy o preferencyjne ceny w szkółkach narciarskich, zorganizujemy kulig lub biesiadę góralską, a w razie konieczności zorganizujemy transport.

Lubisz dobrze zjeść? Nie mogłeś trafić lepiej! Oferujemy syte i różnorodne śniadania w formie bufetu, a także świeżo gotowane, domowe obiady. U nas poznasz smak prawdziwej, podhalańskiej kuchni. 

Jeśli interesuje Cię wygodny i spokojny wypoczynek w bajecznym miejscu i przyjaznej atmosferze, nie musisz dłużej szukać. Zapraszamy do nas!

LUKSUS MIESZKA W CICHYM I PIĘKNYM ZAKĄTKU, A JEGO DOM ZWIE SIĘ WILLA SULEJÓWKA.

Szukasz czegoś wyjątkowego?

Relaks na świeżym powietrzu z niezapomnianymi widokami.

Prywatny ogród jak z bajki

Znajdziesz nas w Poroninie - malowniczej miejscowości, której blisko zarówno do Bukowiny Tatrzańskiej, a więc centrum narciarstwa, jak i Gliczarowa Górnego - jednej z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Nasi ulubieni sąsiedzi to bajeczne pasma górskie. Z naszego podwórka, okien i balkonów podziwiać można piękną panoramę Tatr - widok, który wzbogaci Twój urlop i sprawi, że każdy dzień rozpocznie się niezapomnianymi doznaniami piękna natury.

Willa Sulejówka powstała w miejscu, które gwarantuje, że zapomnisz o ciągłym gwarze, biegu i pośpiechu życia miejskiego. Będąc w centrum polskiego narciarstwa zapomnisz nawet o tłumie turystów. Stworzyliśmy dla Ciebie miejsce pozostawiające codzienność daleko w tyle. U nas liczy się Twój spokój oraz możliwość intymnego kontemplowania czasu spędzonego wśród natury.

 

Urlop w Willi Sulejówka to szereg możliwości rekreacyjnych. Nasza lokalizacja to świetna baza wypadowa dla wycieczek w polskie oraz słowackie Tatry. Zarówno piechurzy, jak i narciarze znajdą tutaj coś dla siebie: bliska odległość od znanych stoków narciarskich oraz piękna okolica dla spacerowiczów to zdecydowanie nasz atut. Nieopodal naszej Wili znajdują się termy Bukovina, dzięki czemu w każdej chwili można skorzystać z dobrodziejstw wód geotermalnych i szeregu atrakcji z obszaru SPA oraz  odnowy biologicznej. Nigdzie nie będzie Ci tak dobrze jak u nas!

ZOBACZ WIĘCEJ  →

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

→  od 100 zł/noc

POKÓJ DWUOSOBOWY

KLIMATYCZNE POKOJE Z WIDOKIEM

POKOJE W WILLI SULEJÓWKA

→  od 100 zł/noc

POKÓJ TRZYOSOBOWY

REGULAMIN

+ 48 783 097 942

Stasikówka 113, 34-520 Poronin, Polska